Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
  • EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

EN

İNGİLTERE
ÜLKE REHBERİ
Detaylı İngiltere Rehberi


Göçmenlik

İngiltere'de şu an için geçerli tek bir göçmenlik programı vardır. HSMP Highly Skilled Migration Programme olarak adlandırılan Yüksek Nitelikli Göçmen Programı, İngiltere'de yasal olarak yerleşmek, kendi işini yapmak veya bir başkasına ait bir işyerinde çalışmak isteyen yabancılara fırsat vermektedir.

HSMP programının amacı, yüksek nitelikli ve beceri sahibi göçmenlerin ülkeye girişiyle Britanya ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

HSMP programı 2001 yılından 2003 yılı sonuna kadar tüm dünyadan 5500'ü aşkın göçmenin İngiltere'ye yerleşmesini sağlamıştır.

HSMP ve İngiltere'ye göçmenlik programları hakkında ayrıntılı bilgi ICEP Yurtdışı Eğitim Hizmetlerinin Ankara veya Istanbul ofislerinden alınabilir.
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.