• EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

AU

AVUSTRALYA
ÜLKE REHBERİ
Detaylı Avustralya Rehberi


Ulusal Tatiller

Aşağıdaki sekiz günün yanı sıra her eyalette kolaylık öğrenebileceğiniz diğer özel tatil günleri de vardır. Örneğin bir çok eyalet işçi bayramını değişik zamanlarda kutlar

Ocak 1 : Yeni Yıl Tatili
Ocak 26 : Avustralya Günü
Mart/Nisan : Kutsal Cuma
Mart/Nisan :Paskalya Yortusu
April 25 : Anzak Günü
Haziran
(ikinci Pazartesi) : Kraliçenin Doğum Günü
Aralık 25 : Noel Günü
Aralık 26 : Boks Günü

Eğer yukarıdaki tatillerden biri hafta sonuna denk gelirse onu hemen Pazartesiye alırlar. Anzak Günü ise sadece Pazara denk gelirse Pazartesiye alınır.

Avustralya'da okul tatilleri başlarken barınma ve ulaşımda büyük bir yoğunluk yaşanır. Her eyalette okul tatilleri bir iki hafta aralarla başlasa da genel olarak bu dönemde Avustralya tatilde demektir. Üç büyük okul tatili dönemi vardır. Bir çok eyalette okullar Paskalya (Tazmanya hariç) yortusunun bir iki hafta civarında bir ya da iki haftalığına (sonbahar/kış yani Haziran) kapanır. İlkbaharda, Eylül ortasında, iki hafta tatil yaparlar. Üçüncü okul tatili dönemi de Noel'den önce başlayıp Ocak sonlarına ya Şubat başlarına dek uzanan uzun yaz tatilidir.

 

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.