Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
  • EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

AU

AVUSTRALYA
ÜLKE REHBERİ
Detaylı Avustralya Rehberi


MİLLİ PARKLAR

Geçen yüzyıl içinde neredeyse 500 alan devlet tarafından koruma altına alınmıştır. Milli parklar çöllerden bataklıklara kadar bütün yaşam alanlarını kapsarlar. Milli parklar ile ilgili bilgi için bölgelerin anlatıldığı bölümlerdeki Milli Parklar ve Doğal Yaşam Hizmetleri adresleriyle temasa geçin.

Park kuralları ciddiyetle uygulanır. Belli dönemlerde ateş yakılamaz, evcil hayvanlar parklara sokulamaz, çöp atılamaz. Aborjin yerleşim bölgeleri genellikle fauna ve flora ile iç içedir. Bazı parklara küçük bir ücret ödenerek girilir. Milli Parklarda kamp yapmak genellikle serbesttir. Ateş yakma yasağının olmadığı dönemlerde ateş yakmanız için hazırlanmış odunlar bulunur.

 

 

 

 

 

 

 


 

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.