Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
  • EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

Yurtdışı Dil Eğitiminde Neden ICEP?

Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetinde ülkemizde 16 yıldır faaliyette bulunan ICEP WORLD'ü seçmekle, kendinize önemli avantajlar sağlarsınız:

Aynı Okul İçin Daha Az Ödeme

ICEP WORLD; LS-Network Dil Okulları Ağı'nın üyesidir. Bu nedenle,yurtdısı dil egitimi için gideceğiniz okula diğer aracılara nazaran daha az ödeyerek kayıt olursunuz. Aynı okul ve aynı servis için neden daha fazla ödeyesiniz?


Vize işlemlerinde kolaylık

ICEP WORLD ile gitmek istediğiniz ülkenin vizesini, profesyonel vize danışmanlığı hizmetiyle daha bilinçli ve daha kolay alırsınız.


Ücretsiz Danışmanlık

ICEP WORLD'de sunulan tüm danışmanlık hizmetleri için sizden hiç bir ücret talep edilmez. Yurdışı dil Okuluna kaydınız, vizenizin alınması, uçuş planınız, karşılanma, sigortalanmanız ve diğer her türlü danışmanlık hizmetleri ücretsizdir.


Güvenilir ve Deneyimli Hizmet

ICEP WORLD personelinin tamamı yurtdışı eğitimi üzerine özel eğitim görmüş, konularında uzman kişilerdir. Bu danışmanlardan yurtdışı eğitim planlarınız ile ilgili sadece doğruları duyar, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan bir eğitim programına yönlendirilirsiniz.


Eğitim Süresince Kesintisiz Destek

Öğrenci yurtdışındaki eğitim hayatı boyunca ICEP WORLD'ü yanında hisseder ve ihtiyaç duyduğunda ICEP WORLD'ün uzman eğitim danışmanlarının desteğini alır. Öğrenci velileri de, çocuklarının yurtdışındaki eğitimleri ile ilgili olarak sürekli bilgilendirilir.Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.