Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
  • EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

Neden Danışmanlık Hizmeti Almalısınız?

Daha Ekonomik Kayıt Olanağı
dil okulu danışmanlıkTürkiye'de herhangi bir danışmanlık firmasına başvurarak yurtdışına eğitim için gitmeniz, doğrudan bir okul ile yazışıp gitmenize göre her zaman daha ekonomiktir. Danışmanlık firması ile gittiğinizde hiç bir zaman daha fazla ödemezsiniz, aksine bazı danışmanlık firmaları yurtdışındaki okullardan grup indirimi aldığı için genelde aynı eğitim için daha az ödersiniz.

Maddi Avantaj
Kendiniz doğrudan bir yurtdışı eğitim kurumuna başvurduğunuzda, bu başvurunuz ile ilgili her türlü posta, faks vb  haberleşme giderlerini karşılamanız gerekir. Ancak, başvurunuzu bir danışmanlık firması aracılığı ile yaptığınızda tüm yazışmalar, faks ve her türlü telefon giderleri firma tarafından sizden herhangi bir ücret talep edilmeden yapılır.

Kısa sürede kayıt olanağı
Danışmanlık firmaları, sizin haftalar içinde yapabileceğiniz tüm işlemleri en fazla 1-2 günde tamamlar. Bu şekilde önemli bir zaman tasarrufunda bulunmuş olursunuz.

Vize avantajı
Danışmanlık firmasına başvurduğunuzda vize alma ihtimaliniz çok yüksektir. Çünkü elçilikler ve konsolosluklar vize işlemi esnasında tanınmış bir danışmanlık firmasına başvuran öğrenciler için kolaylık gösterirler.

Doğru okul seçimi
Danışmanlık firmaları, sizin ile aynı dili konuşan, yurtdışı deneyimi olan profesyonel danışmanlara sahiptir. Bu danışmanlar, gitmeyi düşündüğünüz ülkeyi ve okulu daha önce bizzat giderek görmüştür. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun okulun seçiminde size önemli yararlar sağlarlar, Okul ile ilgili artıları ve eksileri anlatmanın yanı sıra, siz daha okula gitmeden okulu net bir şekilde tanımanıza yardımcı olurlar.

Ulaşım kolaylığı
Danışmanlık firması gideceğiniz ülkeye, indirimli uçak bileti temininde size yardımcı olur.

Karşılama, sağlık sigortası ve kalacak yer temini
Yurtdışına çıktığınızda havaalanında sorunsuz karşılanmanız, sağlık sigortanızın işlevsel olması ve kalacak yerinizin ayarlanmasında danışmanlık firmaları benzersiz yardımlarda bulunurlar.

Eğitiminiz süresince destek
Yurtdışında yaşadığınız zorlukları aşmada size ücretsiz danışmanlık ve rehberlik yaparlar. Doğru bir danışmanlık firması, kendisine başvurduğunuz ilk günden, yurtdışında eğitim alıp sağlıklı olarak geri döndüğünüz son güne kadar, yurtiçinde ve yurtdışında karşılaştığınız sorunların giderilmesinde, haklı nedenler ile yaptığınız yardım isteklerinde daima sizin yanınızda olur.

Ailenize moral desteği
Yurtdışına gidecek öğrencinin, yurtdışındaki yaşamı konusunda belki de dünyada en çok endişe duyan veliler, Türk velilerdir. Danışmanlık firmaları veli ve öğrenci arasında köprü görevi üstlenerek öğrencinin verimli eğitim almasını sağlar.

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.