Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
  • EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

OPUS Ücretli Çalışma ve Dil Eğitimi


kaplan international colleges opusKaplan International Colleges OPUS Ücretli Çalışma & Eğitim ve Stajyerlik programları
Kaplan dil kurslarını profesyonel staj programları ile birleştirerek uluslar arası kariyer alanında bir adım önde olabilirsiniz. Kaplan’ın staj programı ile İngilizce konuşulan bir ülkede iş tecrübesi edinecek, dil becerinizi artıracak ve akıcılık kazanacaksınız.

Bu alanda ücretli ve ücretsiz iki çalışma programı sunulabilmektedir.

OPUS Ücretli & Çalışma Eğitim
OPUS ücretli çalışma ve eğitim programları Kaplan okullarının belli merkezlerinde İngilizce eğitimi alırken ücretli bir işte çalışma fırsatı verir. Bu program için en az orta seviye İngilizce ve iyi bir sözel iletişim beceriniz olması gerekmektedir.

OPUS ücretli çalışma programı ile yerleştirilebileceğiniz yerler arasında perakende satış yapan dükkanlar, kafeler, restoranlar ve oteller vardır.

 

Work & Study Programları Ders*/Hafta Süre Seviyeler Yer Başlangıç Tarihleri
OPUS Australya Her hafta 15-21 saatlik eğitim + 3 iş görüşmesi Çeşitlilik gösterebilir – lütfen Opus Avustralya Sayfasına bakın Orta seviye ve iyi derecede konuşma İngilizcesi Brisbane Yıl boyunca
OPUS Yeni Zelanda Her hafta 15-21 saatlik eğitim + 3 iş görüşmesi Çeşitlilik gösterebilir – lütfen Opus Yeni Zelanda Sayfasına bakın Orta seviye ve iyi derecede konuşma İngilizcesi Auckland, Christchurch Yıl boyunca
OPUS Kanada Her hafta 15-21 saatlik eğitim + 3 iş görüşmesi Çeşitlilik gösterebilir – lütfen Opus Kanada Sayfasına bakın Orta seviye ve iyi derecede konuşma İngilizcesi Vancouver Yıl boyunca

* Ders süresi 45 dakikadır

Ücretsiz profesyonel stajyerlik yerleştirmeleri

Staj yerleştirme programı için İngilizce seviyenizin upper intermediate ve üzeri, konuşmanızın akıcı olması gerekmektedir. Bu seviyeye gelmek için önce bir kurs almanız gerekebilir.

Staj yerleştime programına kayıt yaptırmak için İngilizce seviye tespit sınavı, CV ve ne amaçla staj yapmak istediğinizi içeren bir niyet mektubu hazırlamanız gerekmektedir.

Tam zamanlı stajyerlik programı aşağıdaki Kaplan International Colleges Ülkelerinde yapılabilmektedir:

  • Kanada
  • Avustralya
  • Yeni Zelanda
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.