Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
  • EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

Fransa'da Dil Okulları

fransa dil eğitimi Fransa’da çoğunlukla Fransızca eğitim verilmektedir. Paris ve Nice şehirlerini genellikle tercih eden öğrenciler, Lisans ya da Yüksek Lisans programlarına başlamadan mutlaka dil eğitimi almak zorundadırlar. Fransa’da çok iyi okullarla çalışmaktayız. İlk kayıt işlemlerinden uçak biletine kadar vize işlemleri dahil ICEP WORLD olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız.

Fransa’ya dil eğitimine gidecek öğrenciler için iki çeşit vize bulunur. Birincisi 3 ay ve daha az süreli eğitim görecekler için alınması gereken vize. İkincisi ise 3 ay ve üstü eğitim görecekler için alınması gerek vizedir.

Neden Fransa?
Etnik açıdan çeşitlilik gösteren Fransa’da Türk sayısı da 450.000 civarındadır. Agnostikler,ateistler ve Müslümanlar da bu toplum içerisinde yer alır.Fransa’daki üniversitelerin YÖK denkliği vardır. Fransa’da fazla sayıda eğitim programı bulunmaktadır. Ayrıca Fransızca diplomatik bir dildir ve Uluslar arası alanda çalışmak isteyen kişilerin mutlak olarak bilmesi gereken diller arasında ön sıralardadır.

- Fransa hakkında
- Fransa için Öğrenci Vizesi
   

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.