• EĞİTİM DİLİ
 • EĞİTİM YERİ
 • KURS TÜRÜ
 • EĞİTİM SÜRESİ
 • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

İNGİLİZCEYİ YERİNDE ÖĞRENİN

Yabancı dilin öneminin artması ile birlikte, dünyanın bir çok ülkesinde dil okulları sayısı her geçen gün fazlalaşmaktadır. Özellikle İngiltere olmak üzere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Almanya ve Fransa da çok fazla sayıda dil okulu bulunmaktadır. Günümüzde İngilizcenin çok revaçta olması ile birlikte ana dili İngilizce olan ülkeler neredeyse tüm şehirlerinde dil eğitim merkezi bulundurmaktadırlar. Ama bunların dışında Almanya'da ve İsviçre'de Almanca Fransa'da ve Kanada'da da Fransızca yine çok rağbet görmektedir.Kişilerin hem akademik kariyerlerini belirlemede hem de iş hayatlarında statülerini yükseltme isteklerinde çok etkisi olan farklı dil bilme yetisi, kişileri yurtdışı eğitimi almalarında belirleyici olmuştur.
 • Adım Adım Dil Okulları

  Adım Adım
  Dil Okulları

  ޞu anki mevcut dil seviyeniz, eğitime ayırabileceğiniz zaman / bütçe, gitmek istediğiniz ülke / şehir, vize koşullarına uygunluğunuz, konaklama tercihiniz, hobileriniz / ilgi alanlarınız gibi durumlar, yurt dışı dil eğitiminizde göz önüne almanız gereken en önemli unsurlardır.
  DEVAMI
 • Dil Okullarında Konaklama Seçenekleri

  Dil Okullarında
  Konaklama Seçenekleri

  CEP WORLD'den özel bir talebiniz olmadıkça konaklamanız eğitim alacağınız okullar tarafından organize edilmekte ve denetlenmektedir. Bundan dolayı konaklayacağınız yerin kalitesi, seçtiğiniz okulun kalitesi ile doğru orantılıdır.
  DEVAMI
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.