Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
  • EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

Amerika Dil Okulları

Amerika’da Dil Okulu Bul

ingiltere dil okulları Ülke o kadar büyüktür ki, 4 ayrı saat uygulamasına ayrılmıştır. Ülkenin büyüklüğü açısından bir örnek verecek olursak; doğu uç olan NewYork ile batı uç olan San Francisco arasındaki havayolu ile ulaşımı 5.5 saat sürmektedir.
Tahmin edebileceğiniz gibi ülkenin bize değişik gelebilecek özellikleri sadece zaman farkı ile sınırlı değildir. Aynı zamanda iklim koşulları da değişiklik gösterir. Örneğin, Alaska'da kutup iklimi, Florida ve Havai'de tropikal iklim, Mississipi nehri kıyılarındaki eyaletlerde ise  çok kurak olmakla beraber Akdeniz iklimine benzer hava koşulları görülmektedir.

Yabancı dil eğitiminde Türk öğrenciler genelde New York, Los Angeles, San Francisco gibi medyatik büyük metropol kentleri tercih ederler. Bunun nedeni, bu kentler hakkında birilerinden (veya filmlerden) bir şeyler duymuş olmalarıdır. Oysa, ülkenin Türkler tarafından çok tanınmayan dolayısı ile çok fazla Türk'ün olmadığı bölgeleri dil öğrenmek için en ideal yerlerdir ve bu özellik kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Eğer farklı bir tecrübe yaşamak ve İngilizce'yi gerçekten öğrenmek istiyorsanız, ülkenin çok tanınmış metropol kentleri yerine diğer yerleşim yerlerini de düşünmelisiniz.


Amerika Hakkında
Amerika Öğrenci Vizesi

Neden Amerika?

  • ABD'de Türkleri ayrı tutacak ölçüde ırkçılık pek yoktur. Ülkenin gerçek sahipleri, geçmişi ve kökeni dünyanın herhangi bir bölgesinden olan şu anki ABD vatandaşı olan herkestir. Dolayısı ile diğer ülkelerde olan gerçek vatandaş ile sonradan vatandaş gibi ayrımlar yoktur, çünkü ülkedeki hemen herkes bir şekilde sonradan vatandaştır.
  • ABD, tüm dünyadan insanların en çok merak ettiği, en çok ziyaret etmeyi istediği bir ülkedir. Turizm potansiyeli açısından da dünyanın en çok tercih edilen ülkesidir.
  • ABD'de dil eğitimi sonrasında akademik kariyer düşünüyorsanız, onbinlerce eğitim kurumu içinden yüzlerce program arasından mutlaka size uyan bir eğitim dalını bulursunuz.
  • ABD, alabildiğince büyük bir ülkedir. Las Vegas ve Orlando gibi eğlence dünyası ve ülkedeki farklılıkları tanımaya çalışırken, bu ülkede sıkılacak zaman bulamazsınız.
  • ABD, dünyanın süper gücü olarak teknolojide sınır tanımaz. Türkiye'de henüz bulunmayan bir çok yeniliği bu ülkede bulabilirsiniz.
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.