Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Amerika'da Aupair'lere Sağlanan Olanaklar

au pair amerika olanaklar
 • Özenle seçilmiş aileler, özel oda
  Devletin onay verdiği sponsor kurumların toplum danışmanlarınca, evlerinde ziyaret edilerek özenle seçilen Amerikalı aileler yanında, ailenin doğal bir bireyi olarak kalacaksınız. Kendinize ait özel bir odanız olacak ve yemekler aile tarafından verilecek.

 • Sponsor destekli yasal J-1 ziyaretçi vizesi.
  Amerikan hükümetinin yetki verdiği sponsor kurumların desteğinde, J-1 ziyaretçi vizesi ile Aupair olacaksınız. Bu sizin Amerika'da devlet garantisi altında Aupair olduğunuz anlamına geliyor.

 • Amerika'ya uçak bileti
  ICEP WORLD'ün Au Pair programında, Amerika'ya gidiş – dönüş uçak biletiniz tamamen ücretsiz. Herhangi ek bir ücret ödemeden Istanbul'dan San Francisco'ya, San Francisco'dan Istanbul'a kadar olan uçak biletiniz tamamen ICEP WORLD tarafından karşılacak. Au Pair programınızın sonunda, farklı bir şehirden dönmek ister ve uçak biletinizin ICEP WORLD tarafından karşılanmasını isterseniz, sadece 200 dolar katkı ücreti ödemeniz yeterli olacaktır. Bir başka deyişle, sadece 200 dolar ödeyerek, New York'tan Istanbul'a kadar dönüş biletinizi alabileceksiniz.

 • Uyum Programı ve Aupair Eğitimi
  Amerika'ya vardığınız ilk gün, SAN FRANCISCO'daki ICEP WORLD Aupair Akademisinde 1 hafta süreli uyum eğitimi alacaksınız. Bu eğitim esnasında diğer aupairlerle tanışacak, Amerika'da kalacağınız 12 aylık Aupair'liğinizin daha başarılı olması için bazı pratik bilgiler ve çocuk bakımı üzerine dersler alacaksınız. Bu uyum eğitim süresince tüm yemekler ve kalacak yer sponsor kurum tarafından size ücretsiz sunulacak.

 • Haftada 195.75 ABD Doları cep harçlığı
  Yanında kaldığınız aile size haftada 195.75 ABD Doları ödeyecek.

 • 24 saat hizmet veren ücretsiz telefon hattı
  Amerika'da hiç bir zaman yalnız kalmayacaksınız. Acil durumlarda bilgi ve yardım alabileceğiniz 24 saat açık telefon hattı ile yerel toplum danışmanınıza ulaşabileceksiniz.

 • Sağlık ve Kaza Sigortası
  ABD'de ücretsiz olarak özel sağlık ve kaza sigortasına sahip olacaksınız. Bu sigorta ile istediğiniz bir özel hastanede tedavi olabilirsiniz. (Dikkat: Sigorta 500 dolardan yüksek olan tedavi giderlerini karşılamaktadır. 500 dolardan az tutan giderler kapsam dışıdır).

 • Yerel Toplum Danışmanı Desteği
  Amerika'da kalacağınız 12 ay süresince, her ay düzenli olarak Sponsor Kurumların sizin için atadığı toplum danışmanı ile toplantı yapacak, sorunlarınızı kendisiyle paylaşabilecek, yardım ve önerilerinden yararlanacaksınız.

 • Yıllık 500 Dolar eğitim desteği
  ABD'de kalışınızı daha yararlı kılabilmek için, ailenin bulunduğu kentteki yerel okullarda eğitim almanız sağlanacak, bu eğitim için yanında kaldığınız aile size yıllık 500 dolar eğitim desteği verecek.

 • İki hafta ücretli izin
  Amerika'da kalacağınız 12 aylık süre içinde 2 hafta ücretli izin kullanabileceksiniz. Ücret izin ilk 6 ayda 1 hafta, 2. 6 ayda 1 hafta şeklinde olabileceği gibi 12 aylık kalış süresi sonunda 2 hafta şeklinde de olabilir. Bu tamamen ailenin ihtiyacına göre şekillenir.

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.