Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Amerika'da Au Pair'likte Neden ICEP?

Amerika'ya Türkiye'den Au Pair'lerin ilk kez 1989'da ICEP WORLD ile gitmeye başladığını biliyor musunuz?
1989'da ICEP WORLD danışmanları, AIFS sponsorluğundaki Au Pair in America programının Türkiye interviewer yetkisini alarak, Amerika'ya Türkiye'den ilk Au Pair'leri göndermeye başladılar. 1997 yılına kadar Au Pair in America programıyla Amerika'ya yüzlerce Au Pair gönderen ICEP WORLD, 1999'da San Francisco'daki ofisi aracılığıyla Amerika'ya Au Pair gönderme yetkisi almıştır. 2007 yıl sonu itibarıyla, Amerika'nın en büyük Au Pair sponsoru olan Agent Au Pair, Türkiye temsilcisi olarak ICEP WORLD'ü seçmiştir. Yurtdışı eğitim programlarının yanısıra Au Pair'likte de Türkiye'de lider olan ICEP WORLD, Amerika'daki Au Pair sisteminde, Türkiye'nin en deneyimli yurtdışı eğitim firmasıdır.

ICEP WORLD, Uluslararası Au Pair Organizasyonu IAPO'nun kurucu üyesidir.
7 ülkeden 11 Aupair acentasının oluşturduğu IAPO'nun kurucu üyesi olan ICEP WORLD, bu kurum aracılığıyla Aupair'lerine daha etkili ve hızlı hizmet sunabilmektedir ve aynı zamanda, ATBEA (Association of Turkish British Education Advisors-Türk İngiliz Eğitim Danışmanları Derneği)'nin de kurucu üyesidir.

Amerika'da acil telefon hattı
ICEP WORLD'ün Amerika'da telefon hattını aradığınızda, Türkiye'deki danışmanlarına ulaşır, sorunlarınızı gerektiğinde ICEP WORLD danışmanları aracılığıyla çözebilirsiniz.

Au Pair memnuniyet oranı %98'dir.
ICEP WORLD ile Amerika'ya giden Au Pair'lerin, memnun kalma oranı %98'dir. Başarı oranının bu kadar yüksek olmasının 2 çok önemli nedeni vardır: Uzun yıllardır edinilen tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışı.

Amerika'da yalnız değilsiniz.
ICEP WORLD'ün temsilciğini yaptığı Agent Au Pair, Amerika'nın en büyük Au Pair şirketidir ve neredeyse tüm eyaletlerde yüzlerce yerel danışmana sahiptir. Geniş bir alana yayılmış bu yüzlerce danışman, ihtiyacınız olduğunda size kolaylıkla ulaşabilecek yakınlıkta olacaktır.

ICEP WORLD, yurtiçi ve dışında çok iyi tanınmaktadır
ICEP WORLD'ün yayınları ve web sitesi yurtdışında oldukça geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir. Her yıl yüzlerce yabancı genç ICEP hizmetlerinden yararlanmaktadır. Özellikle misafir öğrenci mübadelesi oldukça popüler bir program haline gelmiştir. Amerika'da çok sayıda seçkin aile, Aupair edinmek için ICEP WORLD'ün temsilciğini yaptığı Agent Au Pair'e başvurmaktadır.

En çok taklidi yapılan kurumdur.
ICEP, kazandığı Uluslararası başarı ve ulaştığı saygın yerden dolayı en çok taklidi yapılan, hizmetleri ve yayınları kopya edilen bir kurumdur. Tüm mahkeme kararlarına ve ağır para cezalarına rağmen ICEP WORLD'ün bir çok broşürü ve şu anda ziyaret ettiğiniz bu web sayfası dahi yeni kurulan Aupair acentaları tarafından aynen veya benzer ifadelerle kopya edilmektedir.

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.