Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Amerika'da Au-Pair Sistemi

au pair amerikaAmerika'da Au Pair'lik ilk kez 1986'da Başkan Ronald Reagan'in onayıyla start almıştır. Au Pair sponsoru olmak için, dünyanın en güvenilir ve seçkin Au Pair programlarını uygulama iddiasıyla, yüze yakınkurum Amerikan hükümetine resmi başvuruda bulunmuş, bunlardan sadece 6 tanesine Amerika'ya Au Pair getirme yetkisi verilmiştir. Bugün itibarıyla, Amerika'ya Au Pair kabul etme yetkisi verilen kurum sayısı13'dir.

Amerika'da hükümetin onay verdiği bu 13 kurum dışında başka hiç bir kurum veya kişi, Amerika'ya Au Pair kabul etme yetkisine sahip değildir. The Secretary of State (Birleşik Devletler İçişleri Bakanlığı), Au Pair programlarını yürüten tüm sponsorları yakından takip etmekte ve bu sponsorlar araclığıyla ülkeye Au Pair olarak giren yabancıların hakları, yasal durumları ve sorunlarıyla ilgilenmektedir.

ICEP WORLD, Türkiye'den Amerika'ya aupair gönderen ilk kurumdur.
1989'da "Au Pair in America" programının Türkiye'deki ilk ve tek yetkili acentası olan ICEP WORLD, 1997'ye kadar Amerika'ya 300'ü aşkın Au Pair göndermiştir. Türkiye'den Amerika'ya Au Pair gönderen tek acenta olma özelliğini uzun yıllar yıllar sürdürdükten sonra, 1999'da San Francisco'daki ICEP WORLD ofisi, Amerikan İçişleri Bakanlığı'ndan Amerika'ya aupair yerleştirme yetkisini almıştır. Bugün itibarıyla, kendi kuruluşu olan Agent Au Pair, Amerika'ya resmen aupair kabul etmekte ve her yıl tüm dünyadan yüzlerce aupairi, Amerikalı aileler yanına yerleştirmektedir.

Neden ICEP WORLD?
24 yıldır Türkiye'de yurtdışı eğitim sektöründe öncü olan ICEP WORLD, Au Pair programlarında sadece Türkiye'de değil tüm Avrupa ülkelerinde tartışmasız bir üstünlüğe sahiptir. ICEP WORLD'ü güçlü kılan özellikleri sadece Avrupa ve Türkiye'ye dağılmış ofisleri değil, aynı zamanda müşteri odaklı hızlı ve etkili profesyonel çözümler üretecek kapasitesinin olmasıdır. ICEP WORLD, Uluslararası Au Pair Organizasyonu IAPO'nun kurucu üyesidir ve tüm Avrupa'dan İngiltere ve Amerika'ya Au Pair yerleştirmesi yapan tek uluslararası aupair acentasıdır.

Amerika'da Au Pair'lerimizin emin ellerde olduğunu biliyoruz, çünkü Au Pair'lerimizi özenle seçiyor ve onları dünyanın en güvenli Au Pair programını sunan yasal sponsorumuz ve aynı zamanda kendi kuruluşumuz olan Agent Au Pair güvencesinde Amerika'lı aileler yanına gönderiyoruz.

Amerika'da ICEP WORLD ve Agent Au Pair ile emin ellerdesiniz....

Agent Au Pair kimdir?
ICEP WORLD
Amerika ofisimizin kurduğu Agent Au Pair, Amerikan hükümetinden Au Pair yerleştirme yetkisi alan nadir kuruluşlardan biridir. Tüm Amerika çapında onlarca toplum danışmanı aracılığıyla, her yıl yüzlerce yabancı genci, özenle seçilen Amerikalı aileler yanına yerleştirmektedir. Agent Au Pair, Türkiye'de ve Avrupa'da ICEP WORLD Türkiye ve Londra ofisleri tarafından temsil edilmektedir.

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.