Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
İngiltere'de Au Pair'lik Türkler için Kaldırıldı.
Ancak, ECAA vizesi ile İngiltere'de kendi işinizi kurup, çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bu sayfalardaki bilgiler, Türkiye'de yerleşik Romanya ve Bulgaristan vatandaşları içindir.

TC Vatandaşları için şimdi ECAA vizesi Zamanı!



İngiltere'de Au-Pair Sistemi

ingiltere yurtdışı eğitimAu-Pair sisteminin en yaygın olduğu ülke olan İngiltere'de 15.000'i aşkın Au-Pair bulunmaktadır ve Türk Au-Pairler bunun yaklaşık 3.000 kişilik bir kısmını oluşturmaktadır. Türkiye'nin 1963'te Avrupa Anlaşmasına imza koyan ülkeler arasında olmasından dolayı Türklere de açık olan İngiltere'deki Au-Pair sisteminden bugüne değin 30.000'i aşkın Türk yararlanmıştır.

ICEP WORLD, 1988'den bugüne İngiltere'ye Au Pair gönderen Türkiye'deki ilk yurtdışı eğitim danışmanlığı kuruluşudur. Aradan geçen 20 yılda, Türkiye'den İngiltere'ye 5 bine yakın Au Pair göndermiştir. İngiltere'de kendine ait şubesi bulunmaktadır ve İngiliz aileleri Londra'daki şubesi aracılığıyla seçmektedir. ICEP WORLD, sadece Türkiye'nin değil, tüm Avrupa'nın en büyük Au Pair acentasıdır.

ICEP WORLD, İngiltere'nin tüm bölgelerine Au-Pair göndermekle birlikte, en çok Güney İngiltere ve Londra bölgelerine Au-Pair yerleştirmektedir.

İngiltere'de Au Pair olmak için,  17-27 yaşları arasında, en az lise mezunu ve bekar olmak gerekir. İngiltere, erkek aupair kabul etmektedir ancak vize işlemleri için erkek aupair adaylarının orta düzeyin üzerinde İngilizce bilmesi ve üniversite mezunu olması önemlidir.

İngiltere'de aile, aupairin yemek ve barınma ihtiyacını karşılar ve haftada 55 Sterlin cep harçlığı verir. Buna karşılık Au Pair'den, ailenin çocukları ve ev işleri ile ilgilenmesi istenir.

uk
uk
uk
uk uk uk uk uk uk uk uk uk

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.