Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
İngiltere'de Au Pair'lik Türkler için Kaldırıldı.
Ancak, ECAA vizesi ile İngiltere'de kendi işinizi kurup, çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bu sayfalardaki bilgiler, Türkiye'de yerleşik Romanya ve Bulgaristan vatandaşları içindir.

TC Vatandaşları için şimdi ECAA vizesi Zamanı!Au Pair Başvuru İşlemleri ve Başvuru Sonrası

basvuru sonrasiICEP WORLD'de Au-Pair'lerin yerleştirilme süreleri, adayın sahip olduğu niteliklere ve başvuru zamanına göre bir kaç gün ile 3 ay arasında değişir. Erkek adaylar için bu süre daha da uzayabilir.

Nasıl Başvurulur?
27 Kasım 2008 tarihinden itibaren TC Vatandaşları için İngiltere'de Au Pair'lik süresiz olarak kaldırılmıştır. Ancak, Türkiye'de yerleşik Romanya, Bulgaristan gibi bir AB üyesi ülkeden çifte vatandaş durumunda olanların İngiltere'de Au Pair olmaları mümkündür. Bu durumda iseniz ve ICEP aracılığıyla Au-Pair olmak isterseniz başvuru için ICEP WORLD'ün size en yakın bir şubesine giderek şahsen başvurabilirsiniz. Size en yakın şube adreslerini, şubelerimiz sayfasından edinebilirsiniz.

Başvuru Sonrası: Vize ve Yolculuk
İngiltere'de kalacağınız aile bulunduktan sonra, hangi koşullarda nasıl bir aile yanında kalacağınız, cep harçlığınızın ne kadar olacağı, size ne tür olanaklar sağlanacağı, ne tür işlerden sorumlu olacağınız, kalacağınız ailenin ne iş yaptığı, hangi günler boş olacağınız kısaca bilmek isteyeceğiniz her şey size bildirilecektir. Bulunan aileyi kabul etmeniz durumunda vize ve İngiltere'ye yolculuk hazırlıklarınız başlayacaktır. Bu aşamada danışmanlarınız vize için hangi evraklara ihtiyaç duyacağınızı bildireceklerdir. İngiltere vizeniz onaylandığında uçak biletiniz ve Londra'da havaalanında karşılanma detaylarınız size ulaştırılacaktır.

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.