Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
İngiltere'de Au Pair'lik Türkler için Kaldırıldı.
Ancak, ECAA vizesi ile İngiltere'de kendi işinizi kurup, çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bu sayfalardaki bilgiler, Türkiye'de yerleşik Romanya ve Bulgaristan vatandaşları içindir.

TC Vatandaşları için şimdi ECAA vizesi Zamanı!İngiltere'de Aupair'lere Sağlanan Olanaklar

 • ICEP WORLD Güvencesi
  24 yıllık deneyimiyle sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın en büyüğü olan ICEP, Londra'da Türkçe bilen personelinin çalıştığı kendi bürosunu ve kendi Aupair danışmanlarını hizmette tutmaktadır. Bazı acentalarda olduğu gibi, sorunla karşılaştığınızda İngiltere'deki İngiliz acentayla muhatap olmazsınız, sorununuza Türkiye'ye geri dönmek zorunda kalmadan Londra'daki ofisimizde çözüm bulursunuz.

 • İngiltere'de 2 yıla kadar istediğiniz sürece kalma olanağı
  İngiltere'de Aupair'lik sisteminden memnun olmayanlar diledikleri an geri dönme özgürlüğüne sahipken, sistemden memnun olanlar 2 yıla kadar diledikleri sürece Aupair olabilirler.

 • Özenle Seçilmiş İngiliz Aileler
  Türk aile yapısı gereği, aupairlerimizin ailelerinin belirlenmesinde azami özen gösterilmektedir.

 • Aupair Vizesi
  İngiltere'ye Aupair olarak girişinize izin veren Aupair vizesi, İngiltere büyükelçiliği ve konsolosluklarında onaylanmaktadır. Bu vize, sizin İngiltere'de yasal olarak Aupair olmanızın en önemli güvencesidir.

 • Aile Yanı Tam Pansiyon Konaklama
  Yanında kalacağınız aile, size özel bir oda verecek ve bütün zorunlu ihtiyaçlarınızı ve yemek gereksinimlerinizi ücretsiz karşılayacaktır.

 • Cep Harçlığı
  İngiltere'de cep harçlığı 25 saat çalışan bir Aupair için haftada 55 Sterlindir. Daha uzun ve zor çalışma gerektiren koşullarda cep harçlığı 70-80 sterline, hatta bazen daha yüksek rakamlara çıkabilmektedir.

 • Dil Eğitimi veya Sertifika Kursları
  İngiltere'de Aupair'ler devlet destekli okullara giderler. Bu okulların 3 aylık ücretleri, kalitesine ve haftalık ders sayısına bağlı olarak 100 Sterlinden, 750 Sterline kadar değişmektedir.

 • Sağlık Sigortası
  İngiltere'de Aupair olarak kalacağınız süre boyunca diş, göz ve estetik dışında kalan her türlü sağlık sorununuz, Ulusal Sağlık Sigortası kapsamında ücretsiz karşılanır. Diş tedavilerinde ise devletten kısmi yardım alabilirsiniz.

 • Havaalanı Karşılama Garantisi
  Herhangi bir nedenle yanında kalacağınız ailenin sizi karşılayamaması durumunda, Londra'daki ICEP personelince karşılanırsınız.

 • Sosyal Aktivite Programları
  ICEP aracılığıyla aupair olmanın önemini, diğer acentalarla İngiltere'ye gelen Aupair'ler çok iyi bilirler. Sosyal aktivite programlarımız, İngiltere'de diğer aupairlerle tanışmanız, sorunlarınızı dile getirip ortak çözümler üretmeniz ve daha da önemlisi yeni arkadaşlıklar edinmeniz için bulunmaz bir fırsattır.

 • Şehir Haritası
  İngiltere'de gideceğiniz şehirin ayrıntılı sokak haritası bir kitapçık olarak size ICEP Londra tarafından postalanacaktır. (Bu hizmet sadece haritası olan büyük şehirler için geçerlidir).

 • Cep Telefonu SIM Kartı
  İngiltere'de cep telefonunuza takacağınız SIM kartı, İngiltere'ye varışınızı takip eden ilk 1 hafta içinde ICEP Londra ofisi tarafından size postalanacaktır.

 • Acil Konaklama Olanağı
  İngiltere'de yanında kaldığınız aile sizi sokağa attığında kimden nasıl bir destek alacağınızı ve yeni bir aile bulunana kadar nerede kalacağınızı biliyor musunuz? Bugün, başka acentalarla İngiltere'de aupair olarak gelenlerin en önemli sorunu acil durumda kullanacakları ekonomik bir yerin olmayışıdır. Sadece ICEP ile İngiltere'ye Aupair olarak gelenler hiç bir zaman sokakta kalmazlar. Zor durumda kaldığınızda ve haklı nedenlerle aile değişikliği istediğinizde Londra'daki Uluslararası Öğrenci Evinde konaklayabilirsiniz.

 • Ücretsiz Aile Değişikliği
  İngiltere'deki kaldığınız aileyle ciddi bir sorun yaşamanız durumunda aileniz ücretsiz olarak değiştirilir.

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.