Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
İngiltere'de Au Pair'lik Türkler için Kaldırıldı.
Ancak, ECAA vizesi ile İngiltere'de kendi işinizi kurup, çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bu sayfalardaki bilgiler, Türkiye'de yerleşik Romanya ve Bulgaristan vatandaşları içindir.

TC Vatandaşları için şimdi ECAA vizesi Zamanı!İngiltere'de Aupair'likte Doğru Adres: ICEP WORLD

ingiltere au pair İngiltere'de Aupair olmak için ICEP WORLD'ü seçmenizde en az bir düzine farklı nedeniniz var:1- Türkiye'nin en eski Aupair acentalarından biridir.
Bugün Türkiye'de kurulu olan acentaların neredeyse tamamı son bir kaç yıl içinde kurulmuştur. Türkiye'deki birçok acentadan en az 10 yıl daha deneyimli olan ICEP WORLD, bu nedenle Türkiye'nin en eski Aupair acentalarından biri olma niteliğine sahiptir. Yıllar boyunca ICEP WORLD'den Au Pair alan İngiliz ailelerin önemli bir kısmı, Türkleri ve ICEP WORLD'ü iyi tanıyan, aynı şekilde ICEP WORLD tarafından da iyi tanınan ailelerdir.

2- Sadece Türkiye'nin değil, Avrupa'nın en büyük Aupair acentalarından biridir.
ICEP WORLD'ü sadece Türkiye'deki değil, aynı zamanda Avrupa'daki diğer acentalara göre üstün kılan en önemli özelliği, İngiltere'de kendine ait şubesi olmasıdır. Bu özelliği ile ICEP WORLD, sadece Türkiye'nin değil, Avrupa'nın en büyük Au Pair acentalarından biridir. 1986'dan bugüne 5000'i aşkın Aupair ile ICEP WORLD, Türkiye'de kırılması zor bir rekorun da sahibidir. ICEP WORLD'ün ilk Aupair'leri, 1986'nın 24-25 yaşlarındaki genç kızları, şimdi 40 yaşlarında, yurtdışında kazandıkları deneyimi Türkiye'ye taşımış ve başarılarını ICEP WORLD'le pekiştirmiş kişilerdir.

3- Au Pair memnuniyet oranı %82'dir.
ICEP WORLD ile İngiltere'ye giden Au Pair'lerin, ICEP WORLD'den memnun kalma oranı %82'dir. Diğer acentalarla kıyaslandığında bu oran, %60 daha yüksek bir başarıya işaret etmektedir. Bu yüksek başarının en önemli nedeni, İngiliz aileleri Londra'daki kendi şubesinin bulması ve sadece Türk yaşam tarzı ve geleneklerine uyan aileleri kabul etmesidir.

4- Uluslararası organizasyon ve derneklere üyedir.
7 ülkeden 11 Aupair acentasının oluşturduğu IAPO'nun kurucu üyesi olan ICEP WORLD, aynı zamanda, ATBEA (Association of Turkish British Education Advisors-Türk İngiliz Eğitim Danışmanları Derneği)'nin de kurucu üyesidir.

5- İngiltere'de yalnız değilsiniz.
ICEP WORLD'ün Londra şubesindeki kendi Türk personeli, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdadır. ICEP WORLD, yıl boyunca Ankara ve İstanbul'daki ofislerinden dönüşümlü olarak Londra'ya kendi personelini göndermekte, Aupair'lerimizin İngiltere'de kendilerini yalnız hissetmemeleri için her türlü çabayı göstermektedir.

6- ICEP, yurtiçi ve dışında çok iyi tanınmaktadır
ICEP WORLD'ün yayınları ve web sitesi yurtdışında oldukça geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir. Her yıl yüzlerce yabancı genç ICEP WORLD hizmetlerinden yararlanmaktadır. Özellikle misafir öğrenci mübadelesi oldukça popüler bir program haline gelmiştir. İngiltere'de çok sayıda seçkin aile Aupair edinmek için ICEP WORLD'ü ve kurucu üyesi olduğu IAPO'yu tercih etmektedir.

7- En çok taklidi yapılan kurumdur.
ICEP, kazandığı Uluslararası başarı ve ulaştığı saygın yerden dolayı en çok taklidi yapılan, hizmetleri ve yayınları kopya edilen bir kurumdur. Tüm mahkeme kararlarına ve ağır para cezalarına rağmen ICEP WORLD'ün bir çok broşürü ve şu anda ziyaret ettiğiniz bu web sayfası dahi yeni kurulan Aupair acentaları tarafından aynen veya benzer ifadelerle kopya edilmektedir.

8- Vize garantisi
Türkiye'de bir çok Aupair acentası vize alamayan Aupair'lerden aldıkları ücretleri iade etmemekte bazıları bu ücretin yarısını masraf olarak kesmektedir. -Çok düşük bir ihtimal olmasına rağmen- ICEP WORLD'de vize alamayan Aupair'in ödediği tüm kesin kayıt ücreti kesintisiz iade edilir.

9- Doğru ve Dürüst Hizmet
Bugün piyasada bulunan herhangi bir Aupair acentasına başvurduğunuzda, size ne duymak istiyorsanız o söylenir. Ancak ICEP WORLD'de sadece doğruları duyar, -hoşunuza gitmese dahi- sadece gerçek bilgileri alırsınız.

10- Acil Durumlarda Kalacak Yer Garantisi
Sadece Türkiye'de değil, tüm Avrupa'daki Au Pair acentaları içinde sadece ICEP WORLD, İngiltere'deki aupairleri için acil durumlarda Au Pair'lere yeni bir aile bulunana kadar barınabilecekleri yer garantisi vermektedir.
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.