Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Özel Sağlık Sigortası

au pair sigortaABD hükümeti, Amerika'ya Au Pair getiren her sponsor kurumdan, Au Pair'lerin minimum 100.000 dolara kadar olan rahatsızlıkları ödeyen özel sağlık sigortası ile sigortalanmasını şart koşmaktadır.

Amerika'da ICEP WORLD ile Au Pair olduğunuzda 2 tür sağlık sigortası şansınız vardır.

1- Basit Sağlık Sigortası
Bu sigorta, bir çok özel hastanede geçerlidir. İlk 500 dolarlık harcama Au Pair tarafından ödenir ancak 500 dolardan 100.000 dolara kadar olan harcama, sigorta şirketi tarafından karşılanır. 100 bin dolardan sonraki harcamalar ise yine Au Pair'e aittir.

Amerika'daki tüm Au Pair'lerimiz, ücretsiz olarak Basit Sağlık Sigortasına sahip olmaktadır.

2- Kapsamlı Sağlık Sigortası
Kapsamlı sağlık sigortasında, sigorta şirketinin karşıladığı üst limit 1 milyon dolardır. Amerika'da basit ameliyatların bile birkaç yüz bin dolara mal olduğunu düşündüğünüzde, kapsamlı sağlık sigortası bir çok durumda hayati önem taşımaktadır. Kapsamlı sağlık sigortası için yalnızca 460 dolar ek prim ödemeniz yeterlidir.

ICEP WORLD danışmanları, kapsamlı sigorta alternatifleri hakkında detaylı bilgiyi ABD'ye gitmeden önce size vereceklerdir.

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.