Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
İngiltere'de Au Pair'lik Türkler için Kaldırıldı.
Ancak, ECAA vizesi ile İngiltere'de kendi işinizi kurup, çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bu sayfalardaki bilgiler, Türkiye'de yerleşik Romanya ve Bulgaristan vatandaşları içindir.

TC Vatandaşları için şimdi ECAA vizesi Zamanı!Acil Durumlarda Au Pair Konaklaması

au pair evi ICEP WORLD, neden böyle bir olanak veriyor?
İngiltere'de Au Pair olarak yanında kalacağınız ailenin seçimine büyük özen gösterilmesine rağmen, her zaman ailenizle anlaşamayabilir ve şiddetli geçimsizlik gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Mevcut ailenizden ayrılmak zorunda kaldığınızda, yeni bir aile bulununcaya kadar güvenebileceğiniz ve huzurlu bir şekilde kalabileceğiniz bir yere ihtiyaç duyarsınız.

Acil Au-Pair konaklaması hizmeti, ICEP WORLD Londra tarafından verilmektedir. Bu hizmet, acil durumlarda güvenli bir konaklama sağlamak için sadece ICEP WORLD'ün au pairlerine sunulmaktadır.Acil konaklama esnasında para ödemem gerekiyor mu?
Londra'da gecelik öğrenci konaklama ücreti 35 sterline kadar çıkmaktadır. Au Pairler günlük 10 sterlinlik konaklama ücretinden sorumludur. Size yeni bir aile bulunana kadar, mevcut ailenizin yanında kalmanız mümkün değilse ve buna ICEP WORLD danışmanlarının da onayıyla karar verilmişse,konaklama ücretinin günlük 10 sterlini aşan kısmını  ICEP WORLD ödeyecektir.

Daha detaylı bilgi için size en yakın ICEP WORLD şubesinden au pair sözleşmesini talep edebilirsiniz.

Aile değişikliği konusunda kabul edilebilir bir nedeniniz yoksa veya aileyi ICEP WORLD danışmanlarının onayını almadan bırakırsanız konaklama için tam ücreti ödemekle sorumlu olursunuz. Bu nedenle, ailenizden ayrılmadan önce ICEP danışmanlarından onay almanız gerektiğini unutmayınız.Konaklama Kuralları:
  • Bu hizmetimiz sadece ICEP WORLD ile İngiltere'de Au-Pair olup, İngiltere'deki ilk 6 ayında barınma ihtiyacı duyan bayan adaylara yöneliktir.
  • Geçerli bir nedeni olmadan ve ICEP danışmanlarının onayını almadan aileyi terk edenler, bu hizmetten tam ücret ödeyerek yararlanabilir. Lütfen aileden ayrılmadan önce danışmanlarımızdan onay alın ve onların önerilerini dinleyin. Güvenliğiniz ve ruhsal sağlığınızı bozacak davranışlar olmadığı sürece, yeni aileniz bulunana kadar mevcut ailenizin yanında kalmanız gerekir.
  • Au Pair'lerin acil konaklama olarak ICEP WORLD'ün sponsorluğunda kalabileceği maksimum süre 2 haftadır. Bu süre sonunda, konaklama için sizin tam ücret ödemeniz gerekir.
  • Her Au Pair, acil konaklama süresince yeme-içme ve diğer kişisel giderlerinden kendisi sorumludur.
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.