• EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

Başvuru Koşulları | Seminer Davetiyesi

ECAA-Ankara Antlaşması Vizesi Avukatlık Ücretimiz

ECAA Ankara Anlaşması vizesini alabilmeniz için gerekli olan iş planınız ile vize evraklarınız kurallara uygun şekilde hazırlanır ve vize başvurunuz İngiltere'deki avukatlarımız tarafından takip edilir.

HER ŞEY DAHİL KOMPLE HİZMET:
Sürpriz ek ücret yok! Ücretimize, vize öncesi ve sonrası, ICEP WORLD Ücretimize, vize öncesi ve sonrası, ICEP WORLD danışmanlık hizmeti, Ingiltere’deki yetkili muhasebe şirketi tarafından İngilizce profesyonel iş planı (Business Plan) hazırlanması ve İngiltere'deki GARTH COATES SOLICITORS firmasının profesyonel avukatlık ücretleri dâhildir. Avukatlık ücreti, her tür hukuki danışmanlık, İngiltere Büyükelçiliği ve İngiltere İçişleri Bakanlığı’nda dosyanızın takip edilmesi, vize memuru veya dosya memuru ile görüşme ve yazışmalar, diğer avukatlık giderlerini kapsamaktadır.

ÜCRETLERİN ÖDEME TAKVİMİ

  Sterlin Karşılığı TL Karşılığı
İlk Başvuruda 1000 Sterlin 3,759 TL
Vize Başvurusu Öncesinde 2000 Sterlin 7,518 TL
TOPLAM 3000 Sterlin 11,277 TL

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Vize Evraklarında Danışmanlık
ECAA-Ankara Antlaşması vizesine başvuru için gerekli bilgiler size verilir, hazırlamanız gereken evraklar size iletilir. Bu evrakların kurallara uygun şekilde hazırlanmasında size hukuki destek sağlanır.

İş Planı (Business Plan)
Ankara Anlaşması vize başvurusunda hazırlanması gerekecek evraklar arasında olan iş planınız, İngiltere'deki anlaşmalı resmi muhasebecimiz tarafından hazırlanır.

Vize Başvurunuzun Takibi
Türkiye'de yapılan tüm ECAA-Ankara Anlaşması vize başvuruları ve başvuru evrakları İngiltere'ye, İngiltere İçişleri Bakanlığı'ndaki ECAA-Ankara Antlaşması inceleme merkezine gönderilir. Başvuru dosyanızın, İngiltere'de takip edilmesi çok önemlidir ve anlaşmalı İngiliz avukatlık firması tarafından dosyanız bakanlıkta takip edilir.

Business Consultancy - İş Danışmanlığı
ECAA-Ankara Antlaşması vizesi ile İngiltere'ye gittiğinizde yapmanız gereken yasal işlemler var. İngiltere'de kalışınız esnasında, Londra’daki avukatlıklarınız ve muhasebecinizden muhasebe kayıtları, şirket kuruluşu, maliye bakanlığına kayıt olunması ve bakanlıktan izin alınması, banka hesabı açılması, polis kaydı ve diğer zorunlu konularda danışmanlık alırsınız. Özellikle, ECAA -Ankara Anlaşması vizenizde 1. yılın sonunda vizenizi uzatmak için gereken işlemleri, zamanında ve gecikmeden yapmanızda bu hizmetimiz size önemli avantajlar sağlayacaktır.

İngiltere'de kalırken Ankara Anlaşması üzerine ücretsiz hukuki destek
Ankara Anlaşması’nda vizesini alıp, daha sonra kurallara uymadığı için vizesini uzatamayan ve ciddi sorunlar yaşayan çok sayıda kişiden biri de siz olmayın! Ankara Antlaşması vizenizi uzatırken kurallara uygun iş yaptığınıza, faturalarınızı kurallara uygun kestiğinize, iş değişikliklerinde gerekli işlemleri vize uzatmanızda sorun olamayacak şekilde yaptığınıza emin olmalısınız. İngiltere'deki avukatlık firmamız, vizenizin onaylanmasından, vize uzatma aşamasına, süresiz oturum izninden vatandaşlık başvurularına kadar uzanan süreçte, her türlü sorunuza ücretsiz hukuki destek sağlayacaktır.

Tablo halinde: ücretlerimize dahil olanlar


 


Vatandaşlığa kadar uzanan avantajlar... (ECAA) Ankara Antlaşması vizesini keşfedin!
Herhangi bir sınırlama yok! Başvuru koşullarını inceleyin!
Sermaye limiti yok! Kendi maliyet hesabınızı yapın!
İstanbul Ofisimizdeki ücretsiz seminerlerimize katılın
Work UK - (ECAA) Ankara Anlaşması Vizesi Ana Sayfa
ICEP Ana Sayfa

 

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 3.759, USD: 3.083, AUD: 2.338, EURO: 3.352, CAD: 2.305
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.